Zaloguj

Filmy

Dodaj

Wyniki (1409)
Ostatnio dodane
Szkoła Przetrwania Sida

Szkoła Przetrwania Sida (2008)
nowośćSurviving Sid

Animowany Familijny Komedia Krótkometrażowy PrzygodowyPokaż opis
Leniwiec Sid, bohater serii "Epoka lodowcowa", prowadzi szkołę przetrwania dla młodocianych zwierzaków. Sieje przy tym spustoszenie nie mniejsze niż ganiający za orzechami Wiewiór.
8,004 głosy
Potworna rodzinka

Potworna rodzinka (2017)
nowośćHappy Family

Animowany KomediaPokaż opis
Fay Sielska jest zwyczajną, nieco zbuntowaną nastolatką. Jej młodszy brat Max z racji nieprzeciętnej inteligencji ma na pieńku ze szkolnymi łobuzami. Rodzice natomiast są tak zapracowani, że ledwie znajdują czas na życie rodzinne. Pewnego dnia Fay zabiera wszystkich Sielskich na bal przebierańców. Sama przebiera się za mumię, jej brat za wilkołaka, mama za wampirzycę, a tata za samego Frankensteina. Zabawa jest przednia, aż do chwili, gdy okazuje się, iż na skutek klątwy ich przebrania przestały być tylko żartem, a stały się rzeczywistością. Tak, tak! Sielscy zostali zamienieni w potwory! Od tej chwili robią wszystko, by zdjąć klątwę i uniknąć zaczepek ze strony namolnego hrabiego Draculi. Wkrótce okaże się też, że bycie potworem ma swoje dobre strony. Max może sam sobą poszczuć szkolnych rozrabiaków, jego tata jest silniejszy niż wszyscy Avengersi, mama hipnotyzuje nawet sprzedawców w sklepie, a Fay jest po prostu nieśmiertelna!
0,000 głosów
Pierwsza gwiazdka

Pierwsza gwiazdka (2017)
nowośćThe Star

Animowany Familijny KomediaPokaż opis
Mały, odważny osiołek o imieniu Bo tęskni za życiem z dala od codziennej pracy w wiejskim młynie. Pewnego dnia zbiera się na odwagę i ucieka na wolność, by spełnić swe marzenia. Po drodze spotyka uroczą owieczkę Ruth, która przypadkowo odłączyła się od swej trzody, oraz gołębia o wielkich aspiracjach. Wszyscy oni wspólnie z zabawnymi wielbłądami oraz kilkoma nieco ekscentrycznymi zwierzętami podążają za gwiazdą. Wkrótce staną się niespodziewanymi bohaterami najwspanialszej historii wszech czasów – opowieści o pierwszych świętach Bożego Narodzenia.
0,000 głosów
Scooby-Doo i Batman: Odważni i bezwzględni

Scooby-Doo i Batman: Odważni i bezwzględni (2018)
nowośćScooby-Doo & Batman: the Brave and the Bold

Animowany Akcja Komedia Kryminał Familijny HorrorPokaż opis
Batman i Scooby wraz z przyjaciółmi łączą się w jeden zespół, by stawić czoła groźnym przestępcom!
0,000 głosów
Werner - Gekotzt wird später!

Werner - Gekotzt wird später! (2003)
nowośćFilm

Akcja Animowany KomediaPokaż opis
Kolejny film stanowiący ekranizację popularnej serii komiksowej. Werner, Andi i Eckat grają w kości. Tym razem chodzi o bardzo wysoką i niezwykłą stawkę - absolutną władzę lub całkowite poddaństwo. Zwycięzca zostanie koronowany na króla, a królowi wolno rządzić. Wygranym okazuje się być Werner, który wydaje swoim nowym poddanym pierwszy rozkaz: król chce spędzić urlop na Korsyce.
0,000 głosów
Werner - Volles Rooäää!!!

Werner - Volles Rooäää!!! (1999)
nowośćFilm

Akcja Animowany KomediaPokaż opis
Trzecia część oparta na komiksach Brösel'a. Tym razem przedstawia historię szefa Wernera, hydraulika złotej rączki Röhrich'a. Zostaje on wynajęty przez miejscowego przedsiębiorcę do pomocy w budowaniu nowego biurowca jednak Werner jak zwykle coś namiesza.
0,000 głosów
Werner - Das muss kesseln!!!

Werner - Das muss kesseln!!! (1996)
nowośćFilm

Akcja Animowany Komedia Sci-fiPokaż opis
Komedia rysunkowa o dwóch kumplach którzy zakładają się z właścicielem pobliskiego 'majątku', że zbudują samochód który będzie szybszy niż jego sportowe cacko. Budowa wehikułu (bo bardziej przypomina samolot na kołach niż samochód obfituje w wiele zabawnych perypetii. Muszą się śpieszyć ponieważ jako przedmiot zakładu ustalili swoją ukochaną świnkę. Ostatecznie jednak wszystko kończy się szczęśliwie. Drugi film o bohaterach komiksu Brösela, który przejawia kultowe podejście do piwa i motoryzacji.
0,000 głosów
Twardziel Werner

Twardziel Werner (1990)
nowośćWerner - Beinhart!

Akcja Animowany KomediaPokaż opis
Film opowiadający historię znanego niemieckiego rysownika komiksów. Akcja rozgrywa się w młodzieńczych latach tytułowego Wernera, którego możemy utożsamić z autorem. Rysownikowi komiksów trafia się życiowa szansa: producent filmowy chce przenieść na ekran przygody jego rysunkowego bohatera... jednak brakuje mu pomysłów na fabułę.
0,000 głosów
Game of Thrones: Conquest and Rebellion

Game of Thrones: Conquest and Rebellion (2017)
nowośćFilm

AnimowanyPokaż opis
Animowana historia siedmiu królestw.............................................................................
0,000 głosów
Tytus, Romek i A'Tomek wśród złodziei marzeń

Tytus, Romek i A'Tomek wśród złodziei marzeń (2002)
nowośćFilm

AnimowanyPokaż opis
Zły książę Saligia rządzi na planecie Transformacji. To niezwykłe miejsce jest świadkiem okrutnych wydarzeń. Książę Saligia odbiera ludziom marzenia i przerabia je na reklamy. Gdy sława Tytusa dociera do Saligi, ten postanawia ogołocić go z marzeń i podstępem zwabia go na planetę. W podróż Tytus wyrusza razem ze swymi starymi przyjaciółmi: A'Tomkiem i Romkiem. Po przybyciu na planetę żołnierze łapią A'Tomka i Romka. Jedyną nadzieją złapanych jest teraz Tytus.
9,001 głos
Wielka Szóstka

Wielka Szóstka (2014)
nowośćBig Hero 6

Animowany Akcja Familijny Komedia Przygodowy Sci-fiPokaż opis
"Wielka Szóstka" to najnowsza komedia twórców "Krainy lodu", inspirowana komiksem Marvela o tym samym tytule.  Pełna humoru opowieść o niezwykłej przyjaźni pomiędzy młodym geniuszem Hiro a jego robotem o wielkiej posturze i wielkim sercu, Baymaxem. Wypadek podczas pokazów robotyki staje się początkiem serii wydarzeń zagrażających bezpieczeństwu całego miasta San Fransokyo. Pragnąc odkryć źródło zagrożenia i aby zapobiec zbliżającej się katastrofie, Hiro  wraz z przyjaciółmi - nieustaraszoną ryzykantką, neurotycznym miłośnikiem porządku, genialną chemiczką, zwariowanym fanem komiksów oraz nieco nadopiekuńczym Baymaxem - tworzy Wielką Szóstkę ultranowoczesnych bohaterów. Czy nowoczesne technologie i  przyjaźń wystarczą, by pokonać tajemniczego przeciwnika?
9,2722 głosy
Kraina lodu

Kraina lodu (2013)
nowośćFrozen

Animowany Familijny Musical PrzygodowyPokaż opis
Anna wyrusza na wielką wyprawę, by odnaleźć swoją siostrę Elsę, której magiczna moc uwięziła królestwo Arendelle w okowach wiecznej zimy. W poszukiwaniach towarzyszy jej Kristoff, przed którym górskie szlaki nie kryją żadnych tajemnic i jego lojalny renifer Sven. Podczas misji ocalenia królestwa przyjaciele zmierzą się z surową pogodą, napotkają niebotyczne góry, tajemnicze trolle i zabawnego bałwana o imieniu Olaf.
8,5050 głosów
Między nami wampirami

Między nami wampirami (2017)
nowośćThe Little Vampire

Animowany Fantasy KomediaPokaż opis
Podczas wycieczki do Transylwanii trzynastoletni Tony poznaje Vigo, prawdziwego wampira z krwi i kości. Od tego momentu między nimi rodzi się koleżeńska więź.
10,001 głos
Fernando

Fernando (2017)
nowośćFerdinand

Animowany Familijny Fantasy Komedia PrzygodowyPokaż opis
Animowana ekranizacja słynnej opowieści o Byczku Fernando, zrealizowana w studio Blue Sky, w którym powstały m.in.: ”Epoka lodowcowa”, ”Roboty”, ”Rio” i ”Tajemnica Zielonego Królestwa”. Fernando jest młodym byczkiem niepodobnym do innych – zamiast walczyć, woli bowiem leżeć pod drzewem i wąchać kwiatki. Pewnego dnia pięciu mężczyzn poszukuje najwaleczniejszego i najodważniejszego byka, który weźmie udział w walkach w Madrycie. Za sprawą pomyłki ich wybór pada na Fernanda, który musi stawić czoło losowi…
0,000 głosów
Coco

Coco (2017)
nowośćFilm

Animowany Komedia Familijny Fantasy MuzycznyPokaż opis
Bohaterem filmu jest Miguel. W jego rodzinie od pokoleń muzyka jest zakazana. Jednak Miguel marzy, by pójść w ślady swojego idola, wielkiego muzyka Ernesta de la Cruza. Zdesperowany chce udowodnić światu swój talent, a to – za sprawą serii przedziwnych wydarzeń – doprowadzi go do niezwykle kolorowej Krainy Umarłych. Po drodze spotyka uroczego oszusta Hectora. Wspólnie spróbują rozwikłać tajemnicę z przeszłości rodziny Miguela...
9,673 głosy
Aladyn i król złodziei

Aladyn i król złodziei (1996)
nowośćAladdin and the King of Thieves

Animowany FamilijnyPokaż opis
Wszyscy mieszkańcy Agrabahu biorą udział w królewskim ślubie stulecia. Lecz zanim Aladyn i Jasmina powiedzą sakramentalne "tak", ceremonię przerywa Kasim i jego banda czterdziestu rozbójników. Kasim szuka cudownego skarbu- Złotej Ręki Midasa, która wszystko przemienia w złoto. Razem z przyjacielem Dżinem, Aladyn przeżywa moc pasjonujących przygód, odnajdując swego dawno zaginionego ojca.
8,205 głosów
Dragon Nest: Wojownicy Świtu

Dragon Nest: Wojownicy Świtu (2014)
nowośćLong Zhi Gu Zhi Hei Long Jue Qi

Animowany Fantasy Przygodowy FamilijnyPokaż opis
Dołącz do młodego rycerza Lamberta, który szuka wolnego kraju Altera. W trakcie niebezpiecznej wyprawy Lambert musi zebrać drużynę Ludzi i Elfów, aby pokonać złe bestie w służbie Czarnego Smoka. Czy Lambert zdobędzie zaufanie i umiejętności niezbędne do pokonania Czarnego Smoka?
9,673 głosy
Emotki. Film

Emotki. Film (2017)
nowośćThe Emoji Movie

Animowany Dla dzieci Familijny Komedia Przygodowy Sci-fiPokaż opis
Komedia „Emotki. Film” odkrywa przed nami sekretny świat naszych smartphone’ów. Ukryte za aplikacją, z której korzystamy, wysyłając wiadomości, gwarne miasto Tekstopolis to miejsce, w którym mieszkają i pracują emotki. Każda z nich ma określone zadanie i jedną konkretną emocję, którą wyraża. Każda oprócz Minka – żywiołowej, energetycznej emotki, która potrafi wyrazić wszystkie emocje. Niestety, wada zagraża całemu telefonowi, dlatego Minek łączy siły z najlepszym przyjacielem – „Piątką” i super-hakreką Matrix, by powstrzymać nadchodzącą katastrofę. Wspólnie wyruszają w wielką, pełną niespodzianek i przygód podróż po zakamarkach aplikacji, by ocalić Tekstopolis.
8,003 głosy
Jeż Jerzy

Jeż Jerzy (2011)
nowośćFilm

Animowany Komedia obyczajowaPokaż opis
Zapomnijcie o słodkich jeżykach z jabłuszkiem na grzbiecie. W przekręconej czapeczce, śmigający między blokami na deskorolce Jerzy jest kompletnym zaprzeczeniem swojego gatunku. Uwielbia dobre bibki i niezłe maniurki (czyt. piękne kobiety). Dla niego nie ma dylematu – kupić kwiaty dla ukochanej czy butelkę piwa – słuszne rozwiązanie jest tylko jedno. Ale życie Jeża Jerzego to nie tylko przelewki – ma na pieńku z osiedlowymi skinheadami i okolicznymi Wietnamczykami, którzy chętnie zrobili by z niego kurczaka w pięciu smakach. Pewnego dnia w skomplikowany żywot Jerzego wkracza tajemniczy Profesor. Dzięki z trudem i bólem zdobytemu DNA tworzy on klona Jeża. Nowy bohater ma zastąpić swój pierwowzór i stać się Celebrytą Doskonałym. Jednak w tym kraju jest miejsce tylko dla jednego bohatera. Prawdziwy Jeż Jerzy rusza, aby odzyskać swoje dobre imię.
0,000 głosów
Dumbo

Dumbo (1941)
nowośćFilm

Animowany Dla dzieciPokaż opis
Film otwiera sekwencja muzyczna, w której klucz bocianów zmierza na Florydę, z zawiniątkami w dziobach. Niosą one dobrą nowinę, zwiastującą macierzyństwo. W cyrku na Florydzie tej nocy wiele zwierząt świętuje narodziny. Wśród radujących się nie ma słonicy Dumbo, wciąż oczekującej potomstwa. Jak się okazuje, to waga osobnika spowodowała, że biedny bocian o mało nie padł z wycieńczenia po drodze. Ostatecznie jednak się udało. Dumbo junior był wprost uroczy. Wszystkie słonice z zazdrością patrzyły na jego czułe zabawy z matką, podziwiały niewinną dziecięcą kokieterię. Kiedy jednak małemu zebrało się na kichnięcie, dosłownie nakrył się swymi wielgachnymi uszami. Bardzo szybko uszy stały się dla niego przekleństwem. Przez nie został zupełnie wyobcowany i pozbawiony rodziny. Gdyby nie charyzma i wiara pewnej sympatycznej myszy - Dumbo byłby szalenie smutnym filmem o odtrąceniu. A tak jest jednym z najciekawszych, chociażby ze względu na odwagę pomysłów realizacyjnych, filmów Disneya. Silny ładunek emocjonalny tego obrazu, psychodeliczna sekwencja z różowymi słoniami, absolutna cisza ze strony głównego bohatera, którego emocje są klarowne jak u każdego dziecka, powodują, że Dumbo wzrusza. Na tym bowiem polega moc klasyki Disneya.
9,205 głosów